Witaj, jestem Wojtek i miło mi gościć Ciebie na mojej stronie.

Od początku swojego życia mieszkam w przepięknym Wrocławiu i z tego też miejsca prowadzę biznes on-line.

Już w czasie studiów podejmowałem różne prace, byłem i składaczem w drukarni, pracowałem w dziale marketingu w firmie handlującej olejami, pracowałem na targowisku, jako pomocnik na budowie czy byłem kierowcą. Jedno co wtedy sobie uświadomiłem, to to, że ja tak nie chcę pracować i chce robić coś innego. Praca na etacie nie była dla mnie i nie chciałem mieć szefa, sam chciałem nim być. Dlatego pod koniec studiów otworzyłem swoją jednoosobową działalność gospodarczą, gdzie praktycznie byłem i szefem i pracownikiem. Z początku zajmowałem się pośrednictwem handlowym i handlem praktycznie wszystkim. Ale jak to mówią, apetyt rośnie w miarę jedzenia, tak ja chciałem jeszcze więcej zarabiać.

Szukałem więc innych jeszcze możliwości zarobkowych, i tak trafiłem na MLM, wówczas ta branża wchodziła na polski rynek. Spodobała mi się, bo dawała nieograniczone niczym zarobki i wolność. I zaangażowałem się na maxa, sprzedawałem produkty i budowałem strukturę, i całkiem nieźle mi to szło i miałem dobrą kasę. Ale sytuacja się zmieniła i byłem zmuszony wrócić do tradycyjnego biznesu. Prowadziłem salon telefonów komórkowych, sprzętu elektronicznego i komputerowego, a gdy stałe opłaty i ZUS-y zaczęły pożerać większość część dochodów podjąłem decyzję o zamknięciu tej działalności. Ale ta przerwa długo nie trwała i tym razem otworzyłem i prowadziłem sklep osiedlowy ogólnospożywczy. Byłem zadowolony z zarobku, ale biznes mnie pochłaniał co raz bardziej, więc postanowiłem zmienić branże, by mieć więcej czasu dla siebie i rodziny.

I wszedłem w branżę pośrednictwa finansowego, w której zakotwiczyłem na ponad 15 lat, przynosiła mi niezłe dochody, ale już to mnie zaczęło męczyć. I zacząłem robić to co pokochałem i jeździłem na taksówce, ale nie było to praca moich marzeń, więc dalej szukałem nowych rozwiązań i możliwości.

I tak trafiłem na dropshipping i branżę e-commerce,  gdzie mogę pracować z domu, w sposób zautomatyzowany i mam cały czas wsparcie systemu i zespołu. Całe moje biuro to laptop i smartfon. I jestem wolnym człowiekiem, bo sam o sobie decyduję i robię to co kocham i to co mi daje niezłe dochody. I nie mam tu żadnych ograniczeń. Mam więcej czasu dla siebie i dla rodziny. Mogę rozwijać swoje pasje i realizować swoje plany i cele.

Na co dzień pomagam jak wyjść z wyścigu szczurów, być wolnym człowiekiem, doradzam jak zamienić biznes tradycyjny na biznes on-line.

 

✔️ Jeśli chcesz spłacić swoje długi czy kredyty, a może chcesz zacząć zarabiać konkretne pieniądze to napisz do mnie lub zadzwoń.

✔️ Jeśli prowadzisz firmę jednoosobową zamień na sp. z o.o. lub P.S.A. i uchroń swój majątek przed windykacją i zmniejsz swoje podatki i koszty. Jak? Napisz do mnie i porozmawiamy.

✔️ Na co dzień pomagam jak wyjść z wyścigu szczurów, być wolnym człowiekiem, doradzam jak zamienić biznes tradycyjny na biznes on-line.

✔️ Jeśli lubisz podróże i chciałbyś mieć dostęp do bogatej bazy noclegowej i rejsowej to załóż sobie darmowe konto i sprawdź ile możesz zaoszczędzić. https://cutt.ly/taniepodroze A może chciałbyś podróżować za darmo? Zapytaj mnie jak? https://www.facebook.com/groups/710036476417971/

✔️ Nowy projekt biznesowy, z dobrymi zarobkami, nawet bez polecania. Napisz po konkrety lub dołącz do grupy na telegramie https://t.me/zarbiajznami

✔️ Sklep w modelu dropshipping https://sklepna6.pl Chcesz zacząć przygodę z e-commercem? Dołącz do grupy na telegramie https://t.me/dropshippingakademia

 

Jeśli Ty też :

– chcesz być wolnym człowiekiem

– szukasz alternatywy do pracy na etacie

– masz dosyć tradycyjnego biznesu

– chcesz zadbać o swoje finanse a może lubisz podróże

to napisz do mnie lub po prostu zadzwoń 608 22 11 57 i porozmawiamy o wspólnym działaniu.

znajdziesz mnie na telegramie https://t.me/WojciechKaczmarski i discord: Wojciech Kaczmarski #6695